Strona główna » Dla mieszkańców » Gospodarka odpadami
14
cze
2023

Informacja dot. ulgi z tytułu posiadania kompostownika przydomowego i kompostowania w nim bioodpadów

Informujemy, że ze zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi mogą skorzystać właściciele nieruchomości zabudowanych jednorodzinnymi budynkami mieszkalnymi, którzy wszystkie bioodpady gromadzą we własnym kompostowniku.

Przypominamy, że gmina nie zapewnia odbierania bioodpadów stanowiących odpady komunalne od właścicieli korzystających ze zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnym. Właściciele nieruchomości, którzy podali w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi informację, że posiadają kompostownik przydomowy i kompostują w nim bioodpady stanowiące odpady komunalne nie są uprawnieni do przekazywania ich firmie odbierającej odpady i do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.