Strona główna » Sport
22
lut
2023

Giełczyn pobiegnie Tropem Wilczym

5 marca w Giełczynie już po raz trzeci Gmina Łomża zorganizuje "Bieg Tropem Wilczym". To już XI edycja tego ogólnopolskiego biegu, upamiętniającego Żołnierzy Wyklętych.W tym roku meta biegu będzie znajdowała się niedaleko pomnika poświęconego 12 tys. pomordowanych przez Niemców - Żydów i Polaków w latach 1941-1944 w lesie giełczyńskim.

W ubiegłorocznej edycji udział wzięło 250 osób. Zostało nam już tylko 35 wolnych miejsc. Rejestracja: https://elektronicznezapisy.pl/event/7667/strona.html

Zapraszamy cale rodziny!

  • Giełczyn pobiegnie Tropem Wilczym
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.