Strona główna » Dla mieszkańców
18
lis
2022

Zapraszamy na warsztaty terenowe związane ze śladami Św. Brunona z Kwerfurtu

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Łomża na Warsztaty terenowe związane z poszukiwaniem śladów Św. Brunona z Kwerfurtu oraz prelekcję historyczną. Wydarzenie odbędzie się 26 listopada 2022 r. o godzinie 10:00  w Starej Łomży przy Szosie (Wzgórze Św. Wawrzyńca i Góra Królowej Bony).

Podczas Warsztatów wspólnie z Panem Antonim Smolińskim - archeologiem i historykiem będziemy poszukiwać ślady Św. Brunona z Kwerfurtu. W ramach prelekcji historycznej poznamy historię Ziemi Łomżyńskiej, czyli co przed około tysiącem lat było w tych miejscach oraz o ich znaczeniu w historii regionu i kraju.

Serdecznie zapraszamy!!!    

stowarz.png                                          

Zadanie publiczne pod tytułem: „STOP UZALEŻNIENIOM – spotkanie ze Św. Brunonem z Kwerfurtu.”  jest współfinansowane ze środków finansowych Gminy Łomża

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.