Strona główna » Jednostki » Ochotnicze Straże Pożarne
3
paź
2022

Prawie 100 tysięcy dla OSP

Cztery jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Łomża otrzymały dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia w ramach programu Mały Strażak. W piątek, 30 września w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, komendanci OSP Jednaczewo, OSP Konarzyce, OSP Podgórze i OSP Stare Kupiski, odebrali symboliczne czeki.

Program „Mały Strażak” dla jednostek OSP z województwa podlaskiego przeprowadził Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Jednostki ze Starych Kupisk, Jednaczewa, Podgórza i Konarzycach otrzymały w sumie 98 599,93 zł. Za pozyskane środki strażacy będą mogli kupić sprzęt, wyposażenie oraz środki ochrony indywidualnej służących do prowadzenia akcji ratowniczych w tym m.in. hełmy, buty, mundury, piły, nożyce do cięcia metalu, węże, pompy, agregaty czy sprzęt łączności.

W uroczystości przekazania symbolicznych czeków jednostkom, które otrzymały wsparcie z WFOŚiGW wzięli udział m.in.: wiceminister Edukacji i Nauki Dariusz Piontkowski, poseł Jarosław Zieliński, wiceprezes WFOŚiGW w Białymstoku Adam Backiel, Podlaski Komendant PSP st. bryg. Sebastian Zdanowicz, prezes Podlaskiego Zarządu OSP Andrzej Koc oraz Piotr Kłys, Wójt Gminy Łomża i jednocześnie Prezes Gminnego Związku OSP Gminy Łomża.

Foto: wfosigw.bialystok.pl

  • Prawie 100 tysięcy dla OSP
  • Prawie 100 tysięcy dla OSP
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.