Strona główna » Sport
1
wrz
2022

Biegi dziecięce towarzyszące Biegowi z Butelką Mleka

Wójt Gminy Łomża, Stowarzyszenie „Biegamy dla Zdrowia” oraz OSM Piątnica zapraszają 4 września 2022 r. na Charytatywny Bieg z Butelką Mleka, który odbędzie się w Giełczynie k. Łomży. O 12.00 wystartują biegi na dystansach: 5, 10 i 21 km.

To ostatni moment, by zapisać się na bieg! https://elektronicznezapisy.pl/event/7071.html. Imprezie towarzyszyć będą biegi dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych z atrakcyjnymi nagrodami, animacje, muzyka i jedzenie. Od 13.00 zapraszamy na boisko przy świetlicy wiejskiej.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.