Strona główna » Sport
29
sie
2022

Charytatywny Bieg z Butelką Mleka 2022 już 4 września!

Wójt Gminy Łomża, Stowarzyszenie „Biegamy dla Zdrowia” oraz OSM Piątnica zapraszają na Charytatywny Bieg z Butelką Mleka, który odbędzie się w Giełczynie k. Łomży dnia 4 września o godz. 12.00. To ostatni moment, by zapisać się na bieg! Imprezie towarzyszyć będą atrakcje dla najmłodszych takie jak animacje i biegi dziecięce.

Tegoroczny Bieg z Butelką Mleka przebiegać będzie malowniczą trasą wśród giełczyńskich lasów, co oprócz sportowych emocji, gwarantuje niesamowite widoki i bliskość natury. Tradycyjnie bieg odbędzie się na 3 dystansach – 5 km, 10 km oraz 21 km. Dzięki zróżnicowaniu długości tras, każdy może wziąć udział w biegu, wybierając optymalny dla siebie dystans. Co wyróżnia to wydarzenie spośród tradycyjnych biegów? Uczestnicy pokonują trasę z tytułową butelką mleka OSM Piątnica w dłoni!

Biegnij i pomagaj!

Bieg z Butelką Mleka to nie tylko wydarzenie sportowe, ale także okazja do wsparcia lokalnych organizacji.  Wszystkie opłaty wpisowe przekazywane są bowiem na cele charytatywne, a każdy z uczestników może wybrać, które stowarzyszenie chce wesprzeć. W tym roku pomoc kierowana będzie do Łomżyńskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie "Pomocna Dłoń”.

Zapisz się już dziś!

Szczegółowa trasa biegu dostępna jest na stronie: https://www.traseo.pl/trasa/bieg-z-butelka-mleka-gielczyn, a rejestracja możliwa jest pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/7071.html.

Wszyscy biegacze otrzymają pakiety startowe, a w nich między innymi koszulkę biegową z logotypami Piątnicy i Biegu.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”, współorganizatorem Gmina Łomża, a Sponsorem Głównym – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica, która już po raz szósty wesprze Charytatywny Bieg z Butelką Mleka. Spółdzielnia od wielu lat włącza się w inicjatywy promujące zdrowy tryb życia oraz angażuje się w lokalne inicjatywy, wspomagając działalność regionalnych instytucji oraz organizacji pożytku publicznego.

Zapraszamy do udziału!

 

Kontakt prasowy:

Katarzyna Tomczak

tel. 606-15-18-18

e-mail: pr@greatnews.pl

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.