Strona główna » Sport
16
maj
2022

Zapraszamy na "Bieg Stacha Konwy" w Lesie Jednaczewskim

Już 8 maja startuje drugi bieg z cyklu grand prix "Aktywna Piątka Gminy Łomża" - Bieg Stacha Konwy. Biegacze przemierzą 10 km odcinek trasy wyznaczonej w urokliwym Lesie Jednaczewskim.

Bieg odbędzie się w trakcie "Majówki u Stacha" zorganizowanej z okazji 100-lecia wystawienia pomnika Stacha Konwy w Lesie Jednaczewskim, która odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego. Szczegóły imprezy na plakacie.

 

Cykl biegów „Aktywna Piątka Gminy Łomża”, odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego i dofinansowany jest przez Województwo Podlaskie.

baner

  • Zapraszamy na
  • Zapraszamy na
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.