Strona główna » Sport
14
lut
2022

Rusza 2 edycja "Aktywnej Piątki Gminy Łomża"

Po sukcesie pierwszej edycji grand prix "Aktywna Piątka Gminy Łomża", Gmina Łomża zdecydowała się na kontynuację imprezy biegowej. Jak w 2021 r. biegi odbędą się dwukrotnie w Giełczynie, Lesie Jednaczewskim, Pniewie i Starej Łomży nad Rzeką. Zaczynamy 6 marca 2022 r. 'Biegiem po Miód" w Giełczynie, który będzie poprzedzony Biegiem Tropem Wilczym.

Cykl biegów „Aktywna Piątka Gminy Łomża”, odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego i dofinansowany jest przez Województwo Podlaskie.

 

baner

  • Rusza 2 edycja
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.