Strona główna » Dla mieszkańców » Program "Czyste Powietrze"
10
mar
2022

Zaproszenie na spotkanie informacyjne w sprawie programu "Czyste Powietrze"

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Łomża na spotkanie informacyjne dotyczące Programu "Czyste Powietrze”, które odbędzie się 18.03.2022 r. o godz. 18.00 w Centrum Aktywności Lokalnej/ Biblioteka Publiczna w Wygodzie (ul. Kościelna 12).

Prelegentem spotkania będzie Daniel Płoński – wieloletni pracownik Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Posiada duże doświadczenie w realizowaniu projektów krajowych dotyczących ochrony środowiska w tym programu „Czyste Powietrze”.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.