Strona główna » Dla mieszkańców
4
mar
2022

Dzielnicowy bliżej nas… w Wygodzie

Z troski o mieszkańców Gminy Łomża i w odpowiedzi na ich potrzeby zgłaszane w trakcie konsultacji społecznych, w Wygodzie otworzono Punkt Przyjęć Interesantów Komendy Miejskiej Policji w Łomży. W każdy czwartek w godz. 16-18 dzielnicowy Gminy Łomża będą pełnić w nim dyżury.

Otwarcia Punktu dokonał Komendant Miejski Policji w Łomży inspektor Krzysztof Woźniewski i Wójt Gminy Łomża – Piotr Kłys. Na potrzeby funkcjonariuszy w bibliotece udostępnione zostało pomieszczenie, w którym dzielnicowi podczas pełnionego dyżuru będą mogli spotkać się z mieszkańcami rejonu. Otwarcie takiego punktu było między innymi jednym z postulatów wynikających z konsultacji społecznych i spotkań lokalnych prowadzonych w ostatnich latach przez łomżyńskich funkcjonariuszy na terenie gminy Łomża.

- Policyjny Punkt Przyjęć Interesantów w Wygodzie jest rozwiązaniem tymczasowym. W naszym zamyśle jest doprowadzenie do utworzenia na terenie Gminy Łomża Posterunku Policji – mówi Piotr Kłys Wójt Gminy Łomża. - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku i Komendant Miejski Policji w Łomży są przychylnie nastawione do takiego rozwiązania. Prowadzimy analizy dotyczące możliwości wytypowania odpowiedniej działki będącej własnością samorządu i przekazania jej na potrzeby utworzenia Posterunku Policji.

W każdy czwartek w godzinach 16:00 - 18:00 w Punkcie Przyjęć Interesantów dyżurować będą dzielnicowi Gminy Łomża.

  • Dzielnicowy bliżej nas… w Wygodzie
  • Dzielnicowy bliżej nas… w Wygodzie
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.