Strona główna » Jednostki
2
lut
2022

Książki dla Szkoły Podstawowej w Puchałach

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Gmina Łomża otrzymała dotację w kwocie 4 000,00 zł. Zgodnie z umową z dnia 25 października 2021 r. podpisaną z Wojewodą Podlaskim w sprawie udzielenia wsparcia Gminie Łomża na zakupy książek, przekazano dotację z budżetu państwa dla Szkoły Podstawowej w Puchałach w kwocie 2500,00 zł i dla oddziału przedszkolnego w tej szkole w kwocie 1 500,00 zł.

Środki własne gminy przeznaczone na zakup książek zgodnie z umową stanowiące 20% kosztów realizacji zadania dla szkoły to 625,00 zł zaś dla oddziału przedszkolnego 375,00 zł. Dzięki uzyskanym środkom szkoła w listopadzie dokonała zakupu książek przeznaczonych dla uczniów i przedszkolaków. Uczniowie oraz rodzice zgłaszali propozycje książek, które ich zdaniem powinny zostać zakupione. Wśród zakupionych pozycji znajdują się więc nie tylko nowości, książki popularnonaukowe  i rozwijające zainteresowania, ale również takie o które dzieci pytają najczęściej.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.