Strona główna » Inwestycje
9
gru
2021

Prace w świetlicy wiejskiej w Sierzputach Młodych i Starych Modzelach zmierzają ku końcowi

Mimo trwającej pandemii koronawirusa gmina Łomża realizuje inwestycje. Jedną z nich jest poprawa infrastruktury świetlic wiejskich w Sierzputach Młodych oraz w Starych Modzelach. Zadanie polega na montażu pomp ciepła wraz z instalacją CO oraz montażu paneli fotowoltaicznych. Dodatkowo w świetlicach zostaną wykonane prace remontowe.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dofinansowanie w kwocie 250 tyś. złotych pochodzi z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.