Strona główna » Dla mieszkańców
25
lis
2021

W Siemieniu Nadrzecznym będą ulice

– W miejscowości przybywa nowych domów i dziś numeracje nie idą już po kolei, co stwarza wiele problemów. Chcemy to po prostu uporządkować i nadać nazwy ulicom. To usprawni np. dojazd służb ratunkowych czy kuriera z przesyłką - mówił wójt Gminy Łomża Piotr Kłys podczas konsultacji z mieszkańcami Siemienia Nadrzecznego.

Gmina Łomża w ostatnim czasie podjęła temat nazewnictwa ulic w Siemieniu Nadrzecznym. Wójt w listopadzie dwukrotnie spotkał się z mieszkańcami Siemienia Nadrzecznego w miejscowej świetlicy wiejskiej. Konsultacje dotyczy zarówno samego zamierzania wprowadzenia nazw ulic i co się z tym wiąże zmiany numeracji domów, ale także ustalenia jak miałaby nazywać się poszczególne ulice. Choć nazwy ulic formalnie nadaje Rada Gminy, to w przypadku Gminy Łomża radni zawsze brali pod uwagę wnioski i propozycje mieszkańców. 

Na każdym z dwóch spotkań konsultacyjnych uczestniczyło ok. 30 osób. Udało się osiągnąć wspólne stanowisko i ustalić proponowane nazwy ulic. Zgodnie z wolą mieszkańców w Siemieniu Nadrzecznym miałyby pojawić się ulice: Kopalina, Stoczek, Górna, Zapolna, Na skarpie, Cicha, Widokowa, Konarska, Zagajnikowa, Objazdowa, Ustronna, Odległa, Chabrowa, Rzeczna, Spacerowa, Szlachecka, Urocza, Podgórska, Pańska, Wysoka i Cicha.

Urzędnicy z Gminy Łomża planują, że nazwy ulic w Siemieniu Nadrzecznym pojawią się wiosnę przyszłego roku, po wcześniejszej uchwale podjętej przez Radę Gminy Łomża.

  • W Siemieniu Nadrzecznym będą ulice
  • W Siemieniu Nadrzecznym będą ulice
  • W Siemieniu Nadrzecznym będą ulice
  • W Siemieniu Nadrzecznym będą ulice
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.