Strona główna » Sport
20
lip
2021

Zapraszamy na "Bieg na Królową Bonę"

Już 8 sierpnia 2021 r. o 12.30 wystartuje trzeci bieg z cyklu "Aktywnej Piątki Gminy Łomża". Tym razem będzie to Bieg na Królową Bonę w Starej Łomży nad Rzeką.

Rejestracja na www.elektronicznezapisy.pl jeszcze trwa.

Zapraszamy!

Cykl biegów „Aktywna Piątka Gminy Łomża”, dofinansowany przez Województwo Podlaskie, organizuje Gmina Łomża i Stowarzyszenie Biegamy dla Zdrowia, a honorowy patronat nad nim objął Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki. Po przebiegnięciu każdego z biegów uczestnicy otrzymują medale, które po złożeniu tworzą kwiat z herbem Gminy Łomża w środku.

patronat marszałka.jpg

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.