Strona główna » Senior+

Projekt p.n. „Utworzenie Klubu Senior+” realizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020, edycja 2018

17
sie
2021

Kulturalni seniorzy

Autor treści: Anna Gawrych
W okresie letnim nasi klubowicze dwa razy odwiedzili Teatr Kamienica w Warszawie.

W okresie letnim nasi klubowicze dwa razy odwiedzili Teatr Kamienica w Warszawie. „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” oraz „ Mężczyźni są z Marsa kobiety z Wenus” to dwie komedie, które poza tym, że rozbawiły publikę do łez, miały też drugi ważny aspekt - pobudziły widza do refleksji nad szeroko pojętymi relacjami damsko-męskimi, tudzież ogólnospołecznymi. „Co by to było,  gdybyś drogi widzu, wygrał niebagatelną kwotę 1 mln $ na loterii?. Jak wpłynęłoby to na twoje życie, a co ciekawsze, jak zachowałoby się twoje otoczenie na wieść o tym, że grubość twojego portfela znacząco wzrosła?” Tego typu pytania nasuwały się podczas spektakli, gdzie na deskach teatru występowali aktorzy z pierwszych stron gazet i ekranu. Dość wspomnieć tu Piotra Gąsowskiego, Marię Dębską czy Marcina Bosaka. Kunszt aktorski szedł w parze z tym reżyserskim. Akcja toczyła się wartko, a widownia wybuchała salwami śmiechu.  Oba wyjazdy do stolicy, bardzo zapadły seniorom w pamięć i w serce.

  • Kulturalni seniorzy
  • Kulturalni seniorzy
  • Kulturalni seniorzy
  • Kulturalni seniorzy
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.