Strona główna » Dla mieszkańców
25
paź
2021

Konsultacje społeczne dot. linii kolejowej Ostrołęka - Giżycko

W imieniu Centralnego Portu Komunikacyjnego zapraszamy do udziału w pierwszym etapie konsultacji społecznych dla realizowanego projektu STEŚ – Studium-Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla Zadania: Budowa linii kolejowej nr 29 na odc. Ostrołęka-Łomża-Pisz-Giżycko. Etap ten obejmuje wstępne rozmowy z mieszkańcami poszczególnych gmin, przez które przebiegają wyznaczone trasowania. Celem konsultacji na tym etapie jest pozyskanie opinii, które wpłyną w sposób znaczący na wybór najbardziej optymalnego rozwiązania w danym obszarze.

Konsultacje społeczne na terenie naszej gminy dotyczące planowanej linii kolejowej nr 29 na odcinku Ostrołęka-Giżycko, odbędą się dnia 29.10.2021 o godz. 12:00  w Filii Biblioteki w Konarzycach, ul. Łomżyńska 106. 

Link do strony internetowej:

https://www.cpk.pl/pl/dla-mieszkancow/studium-techniczno-ekonomiczno-srodowiskowe-dla-budowy-linii-kolejowej-nr-29-odc-ostroleka-lomza-pisz-gizycko

W załączniku  i na stronie internetowej znajduje się również ankieta, która pozwoli na zebranie opinii i uwag mieszkańców, co umożliwi nam odniesienie się do nich również na planowanych spotkaniach konsultacyjnych.

  • Konsultacje społeczne dot. linii kolejowej Ostrołęka - Giżycko
  • Konsultacje społeczne dot. linii kolejowej Ostrołęka - Giżycko
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

Załączniki

  1. ankieta
  2. broszura

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.