Strona główna » Dla mieszkańców
27
wrz
2021

Wypełnij deklarację dot. źródeł ciepła i źródeł spalania paliw

W związku z wejściem w życie nowej ustawy dotyczącej źródeł ogrzewania budynków, każdy właściciel ogrzewanego budynku zobowiązany jest od 1 lipca 2021 r. do składania w Urzędzie Gminy Łomża deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw. Natomiast właściciel nowo powstałego budynku zobowiązany jest złożyć deklarację w terminie 14 dni od pierwszego uruchomienia źródła ciepła i spalania paliw.

Złożone deklaracje będą służyć do powstania bazy Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, dzięki której będziemy mogli wspólnie zadbać o nasze środowisko.

Wzór deklaracji dostępny jest w załączniku oraz w Urzędzie Gminy Łomża pok. nr 17A. Deklaracje można również złożyć w formie elektronicznej przy użyciu profilu zaufanego czy e-dowodu za pośrednictwem strony www.zone.gunb.gov.pl.

W deklaracji należy wskazać klasę kotła na paliwa stałe. Przypominamy, że dokument wypełnia właściciel budynku.

Link do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków: https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.