Strona główna » Dla mieszkańców » Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
8
wrz
2021

Pomóż sąsiadowi się spisać

Sprawdź czy Twój sąsiad potrzebuje pomocy! Możesz pomóc mu w wypełnieniu obowiązku spisowego! Spis jest obowiązkowy i trwa do 30 września br.
Sprawdź czy Twój sąsiad potrzebuje pomocy! Możesz pomóc mu w wypełnieniu obowiązku spisowego!
Spis jest obowiązkowy i trwa do 30 września br.
Jeżeli potrzebujesz informacji o Spisie Powszechnym wejdź na stronę https://spis.gov.pl lub zadzwoń na infolinię 22 279 99 99 (opłata zgodna z taryfą operatora). Na infolinii można się również spisać i to może być dogodny sposób udziału w spisie dla Twojego sąsiada.
Oprócz tego Twój sąsiad może się również spisać za pomocą aplikacji spisowej zamieszczonej na stronie https://spis.gov.pl . Jeżeli nie spisze się przez Internet i nie zadzwoni na infolinię, wtedy zadzwoni do niego rachmistrz (z numerów 22 279 99 99 lub 22 828 88 88) lub przyjdzie pod jego adres. Nie można odmówić przekazania danych rachmistrzowi. Tożsamość rachmistrza można sprawdzić tu: https://rachmistrz.stat.gov.pl/formularz . Powiadom Go o tym!
Jeżeli Twój sąsiad jest osobą głuchą poleć mu stronę: https://pjm.spis.gov.pl
Wersja formularza internetowego dla osób ze szczególnymi potrzebami: https://spis.gov.pl dalej „Przejdź do aplikacji spisowej” dalej w lewym górnym rogu strony „Wersja dla osób ze szczególnymi potrzebami”.
Pomóż sąsiadowi.
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.