Strona główna » Dla mieszkańców
8
wrz
2021

Bezpłatna kastracja i sterylizacja zwierząt domowych

Rada Gminy Łomża w uchwale nr XXII/186/21 z dnia 26 lutego 2021 r. Rady Gminy Łomża w sprawie określenia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Łomża” przeznaczyła środki finansowe w wysokości 10 000 zł na sterylizację i kastrację zwierząt domowych. Zadanie dofinansowane w 100% będzie realizowane do wyczerpania powyższej kwoty. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Mieszkańcy gminy Łomża wnioski mogą składać w Urzędzie Gminy Łomża. Obowiązkowo należy dołączyć kserokopię aktualnego szczepienia psa lub suczki przeciwko wściekliźnie. Jeden właściciel może ubiegać się o dofinansowanie wykonania zabiegu tylko jednego zwierzęcia.

Sterylizacja / kastracja będzie przeprowadzana w Gabinecie Weterynaryjnym „Filemon”, ul. Wyszyńskiego 6/39 w Łomży.


Szczegółowe informacje:
Urząd Gminy Łomża, pok. nr 17
tel.: 86 216 52 63 wewn. 331
Wniosek do pobrania w załączniku.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

Załączniki

  1. wniosek

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.