Strona główna » Dla mieszkańców » Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
17
sie
2021

Mieszkańcy Wygody przodują w Spisie Powszechnym

Mieszkańcy Wygody przodują w spisie powszechnym 72% mieszkańców Wygody i sąsiednich miejscowości dopełniło już obowiązku spisowego w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 r. To najlepszy wynik w gminie Łomża. Tymczasem w rejonie obejmującym Jednaczewo, Stare Kupiski i Nowe Kupiski spisało się zaledwie 27 % społeczności. Nie lepiej jest w Pniewie, gdzie spisu dokonało 30% osób.

Tuż za mieszkańcami Wygody, Bacz Suchych, Starych Modzel, Modzel-Skudosz i Modzel-Wypych uplasowały się miejscowości: Jarnuty, Łochtynowo, Dłużniewo, Mikołajki, Boguszyce, Kisiołki, Czaplice i Andrzejki, gdzie spisało się 70% mieszkańców.

Przypominamy, że zgodnie z ustawą z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań 2021 osoba fizyczna objęta spisem powszechnym jest obowiązana do przeprowadzenia samospisu internetowego. Interaktywna aplikacja spisowa dostępna jest na stronie internetowej spis.gov.pl. Obowiązku spisowego można dopełnić także dzwoniąc na numer infolinii spisowej 22 279 99 99 i przekazując dane. Zapraszamy też do Biura Spisowego działającego w Urzędzie Gminy Łomża.

Spis trwa do 30 września 2021 r. Nie zwlekaj!

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.