Strona główna » Sport
28
lip
2021

Pobiegnij Tropem Wilczym

Zapraszamy mieszkańców i sympatyków Gminy Łomża do udziału w IX edycji największego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Polsce. Gmina po raz pierwszy bierze udział w tej inicjatywie.

Bieg na dystansie 1963 m odbędzie się w Starej Łomży nad Rzeką 8 sierpnia 2021 r. o godz. 12. Zapisy na: https://elektronicznezapisy.pl/event/5319/strona.html Wpisowe to tylko 10 zł.

Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy: pamiątkowy medal, koszulkę i publikację związaną z Żołnierzami Wyklętymi.
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.