Strona główna » Dla mieszkańców » Szczepimy się w Gminie Łomża
21
cze
2021

Najwyższy wskaźnik zaszczepionych w regionie

Gmina Łomża ma najwyższy procent mieszkańców zaszczepionych na COVID-19 w całym powiecie łomżyńskim. Do tej pory dwie dawki szczepionki przyjęło 2330 osób, co stanowi 20,7% wszystkich mieszkańców gminy. Połowę zaszczepionych stanowią osoby w wieku 40-59.

Aby dać mieszkańcom gminy i powiatu łomżyńskiego możliwość szybkiego zaszczepienia się, Gmina Łomża wspólnie z Powiatem Łomżyńskim uruchomiła w świetlicy wiejskiej w Giełczynie Powszechny Punkt Szczepień. Pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 przyjęło tu ok. 800 osób, a drugą ok. 600. Do Punktu, które oferuje szczepionki: Moderna i Astra Zeneca, przyjeżdżają także osoby spoza gminy i powiatu, głównie z powodu krótkiego czasu oczekiwania na szczepienie.

W ramach Punktu uruchomiono 2 stanowiska szczepień i 1 stanowisko rejestracji telefonicznej. Dla bezpieczeństwa pacjentów ZPOZ zapewni wykwalifikowany personel medyczny, w tym obecność lekarza i/lub ratownika medycznego.  W sprawach organizacyjnych i porządkowych pomagają żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Punkt Szczepień Powszechnych w Giełczynie czynny jest
od środy do niedzieli w godzinach 8.00 – 18.00.
INFOLINIA Punktu: 788-680-252

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.