Strona główna » Jednostki » Ośrodek Pomocy Społecznej
27
maj
2021

Kolejna powoc żywnościowa dla potrzebujących

25 maja 2021 r. najbardziej potrzebujący mieszkańcy gminy Łomża po raz kolejny otrzymali z Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża paczki z produktami spożywczymi w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 przekazane przez Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Łomży.

Tak jak poprzednio dary żywnościowe zostały dowiezione pod Urząd Gminy Łomża przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, a dzięki ich pomocy przy wydawaniu i wyładunku, pracownikom socjalnym OPS udało się praktycznie całkowicie wyeliminować kolejki po odbiór paczek, minimalizując w ten sposób ryzyko rozprzestrzeniania COVID-19.

- Dziękuję żołnierzom WOT który zawsze są chętni i pomocni do działania - mówiła Małgorzata Kozicka, Kierownik OPS Gminy Łomża.

Z pomocy żywnościowej POPŻ korzysta już 320 osób ze 112 rodzin z terenu gminy Łomża, które spełniają kryteria do otrzymania tej formy pomocy.

  • Kolejna powoc żywnościowa dla potrzebujących
  • Kolejna powoc żywnościowa dla potrzebujących
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.