Strona główna » Sport
26
lut
2021

Rusza cykl biegów w ramach "Aktywnej Piątki Gminy Łomża"

Gmina Łomża we współpracy ze towarzyszeniem Biegamy dla Zdrowia w 2021 r. organizuje Grand Prix pn. „Aktywna Piątka Gminy Łomża”. Będzie to cykl pięciu biegów na dystansie 10 km. Wydarzenie dofinansowane jest przez Województwo Podlaskie, a Marszałek Województwa Podlaskiego objął je honorowym patronatem.
Pierwszy bieg odbędzie już w najbliższą niedzielę 28 lutego 2021 r. w Giełczynie. Drugi planowany jest 16 maja w Jednaczewie. Ten bieg połączony będzie z ogólnopolskim „Biegiem Tropem Wilczym” na dystansie 1963 m. Kolejny bieg „prawie górski” czyli „II Bieg na Królową Bonę” w Starej Łomży nad Rzeką będzie miał miejsce 8 sierpnia. Czwarty bieg odbędzie się 10 października w Pniewie, a piąty 14 listopada w Giełczynie.
 
Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 nie informowaliśmy wcześniej o tym wydarzeniu, bo do końca nie wiedzieliśmy, czy się odbędzie.
 
Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, które po ułożeniu 5 puzzli ułożą się w herb naszej gminy.
 
Relację z pierwszego biegu będziecie mogli śledzić Państwo 28 lutego na profilu Gminy Łomża na Facebooku od ok. godz. 12. Zapraszamy!
 
210302080622.jpg
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.