Strona główna » Jednostki » Ochotnicze Straże Pożarne
3
sie
2020

30 tysięcy złotych na ubrania dla strażaków

Gmina Łomża pozyskała 30 000 zł z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego na zakup ubrań specjalnych zgodnych z OPZ KG PSP w ramach dotacji budżetu Województwa Podlaskiego na udzielenie pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego i umundurowania z przeznaczeniem dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Zakupione komplety ubrań specjalnych trafią do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Łomża będących w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.