Strona główna » Jednostki » Ochotnicze Straże Pożarne
19
lip
2019

Jednostki OSP z dofinansowaniem

Juliusz Jakimowicz, w imieniu Marszałka Województwa Podlaskiego przekazał na ręce wójta Piotra Kłysa czek w wysokości 37 tys. 550 zł. z przeznaczeniem na zakupy dla gminnych jednostek OSP.

Na terenie Gminy Łomża funkcjonuje 8 jednostek OSP, a 4 z nich są wpisane do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Uzyskane środki zostaną przeznaczone dla 3 jednostek z systemu KSRG i dwóch spoza systemu.
- Pieniądze będą przeznaczone na doposażenie jednostek w osobiste mundury bojowe dla strażaków. Poza tym jednostka w Podgórzu, która często podejmuje akcje ratunkowe w wypadkach na drodze krajowej nr 63 otrzyma specjalistyczny rozpieracz ramienny - informuje wójt Piotr Kłys.

FOT. 4lomza

  • Jednostki OSP z dofinansowaniem
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.