Strona główna » Jednostki
24
maj
2019

Gmina Łomża zawiązuje partnerstwo z kolejną uczelnią

Uczelnia Jańskiego w Łomży, reprezentowana przez Rektora dr Joannę Karpowicz podpisała z Gminą Łomża, reprezentowaną przez wójta Piotra Kłysa porozumienie o współpracy. To kolejna po Wyższej Szkole Agrobiznesu i PWSIiP wyższa uczelnia, z którą gmina będzie oficjalnie współdziałała.

Celem zawartego porozumienia jest nawiązanie partnerskiej współpracy przyczyniającej się do realizacji wspólnych projektów obu instytucji. Szczególny nacisk zostanie położony na współdziałanie w zakresie realizacji przedsięwzięć z wykorzystaniem środków finansowych z funduszy zewnętrznych, rozwoju bazy oświatowej, kultury, sportu, turystyki i rekreacji oraz rozwoju kontaktów między ośrodkami wspierania przedsiębiorczości.

- Chcemy współpracować z gminą w wielu obszarach, szczególnie przy realizacji projektów unijnych – mówi dr Joanna Karpowicz. – Drugą wspólnie wspieraną dziedziną, bardzo ważną dla naszej uczelni, to rozwój przedsiębiorczości – dodaje.

Jak przekazuje wójt Piotr Kłys, partnerstwa z uczelniami mają nie tylko wymiar kurtuazyjny. Samorządowi zależy na wspieraniu lokalnych uczelni, aby nasi mieszkańcy uczyli się w naszych szkołach. Gmina skorzysta z wiedzy i doświadczenia jakie posiada Uczelnia Jańskiego.

  • Gmina Łomża zawiązuje partnerstwo z kolejną uczelnią
  • Gmina Łomża zawiązuje partnerstwo z kolejną uczelnią
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.