Strona główna » Senior+

Projekt p.n. „Utworzenie Klubu Senior+” realizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020, edycja 2018

26
lut
2019

NOT z Cyfrowym Seniorem w Gminie Łomża

Autor treści: Ewelina Żebrowska
Projekt nabycia dodatkowych kompetencji cyfrowych przez osoby powyżej 65 roku życia prężnie realizuje się w Gminie Łomża. Dzięki zastosowaniu mobilnych pracowni komputerowych, szkolą się już seniorzy z Klubu Senior + działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Pniewie.

Dwie grupy seniorów spotykają się we wtorki oraz czwartki i nabywają, utrwalają i podnoszą swoje kompetencje cyfrowe. Wszystko odbywa się metodą projektową, bazującą na aktywności seniorów jako uczestników, poprzez wykorzystanie nowo nabytej wiedzy w praktyce i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniami z innymi. Program szkoleń obejmuje m.in. obsługę poczty elektronicznej, umiejętności serfowania po Internecie, korzystania z Facebooka, YouTube'a oraz rozwijających się e-usług, w szczególności administracji publicznej oraz w bankach.

Projekt „Cyfrowy Senior” realizowany jest przez Partnera Projektu – Łomżyńską Radę FSNT NOT w Łomży w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, działanie 3.1.

  • NOT z Cyfrowym Seniorem w Gminie Łomża
  • NOT z Cyfrowym Seniorem w Gminie Łomża
Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): gok, kompetencje cyfrowe, not, pniewo, senior, szkolenia,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.