Strona główna » Jednostki » Ochotnicze Straże Pożarne
10
paź
2018

OSP w Starych Kupiskach będzie miała nowy sprzęt

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Kupiskach reprezentowana przez jej Wiceprezesa i Naczelnika Kamila Cieślikiewicza oraz Skarbnika Andrzeja Sawickiego podpisała umowę na dotację celową w wysokości 10 tys. zł na zakup nowego średniego sprzętu do ratownictwa drogowego.

Dotacja pochodzi z budżetu gminy i wraz z otrzymanym wcześniej dofinansowaniem z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w wysokości 25 000 zł przeznaczona zostanie na sprzęt do niesienia pomocy na drogach.
- 35 tys. zł, które otrzymuje OSP w Starych Kupiskach będzie konkretnym wsparciem, dzięki któremu jednostka będzie miała większe możliwości podczas akcji ratownictwa drogowego – mówi Wójt Piotr Kłys. – Będzie to szczególnie ważne po wybudowaniu obwodnicy Starych Kupisk.

  • OSP w Starych Kupiskach będzie miała nowy sprzęt
  • OSP w Starych Kupiskach będzie miała nowy sprzęt
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.