Strona główna » Jednostki » Ochotnicze Straże Pożarne
12
wrz
2017

Strażacy rywalizowali w zawodach

Ochotnicza Straż Pożarna w Pniewie okazała się najlepsza w przeprowadzonych 10 września 2017 r. zawodach sportowo-pożarniczych. Łącznie do rywalizacji przystąpiło 7 jednostek OSP gminy Łomża.

Wszystkie zastępy strażaków były bardzo dobrze przygotowane do zawodów, ale zwyciężyć mogła tylko jedna jednostka. Poszczególne konkurencje w najkrótszym czasie wykonała OSP w Pniewie. Tuż za nią uplasowała się OSP w Starych Kupiskach. Na trzecim stopniu podium stanęła OSP w Siemieniu Nadrzecznym.  

Podsumowanie zawodów z udziałem wójta gminy Łomża Piotra Kłysa odbyło się przy remizie OSP w Jednaczewie. Po wyczerpującej rywalizacji strażacy mogli skosztować tradycyjnej grochówki.

  • Strażacy rywalizowali w zawodach
  • Strażacy rywalizowali w zawodach
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.