Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Foto nr 43097
Fotogaleria
List Wójta Gminy Łomża z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Szanowni Rodzice, Dyrektorzy
Drodzy Nauczyciele i Pracownicy obsługi szkół
oraz Wy Uczniowie, kochane Dzieci

Rozpoczynamy rok szkolny 2023/2024. Wakacje minęły, mam nadzieję że dla wszystkich bezpiecznie i radośnie. Dziś wypoczęci, uśmiechnięci, z energią i zapałem przystępujecie do nauki i pracy. 

Szczególnie ciepło witam naszych najmłodszych uczniów, którzy dziś stawiają pierwsze jeszcze nieśmiałe i małe kroki wchodząc w wielki świat nauki. Niech czas spędzony w tej szkole będzie dla Was czasem wspaniałym, czasem nawiązywania wieloletnich przyjaźni, czasem pogłębiania wiedzy, rozwoju umiejętności i odkrywania pasji.

W tym pomagać będą Wam opiekunowi i nauczyciele z tej szkoły. Jestem pewien, że z pełnym zaangażowaniem będziecie Państwo przekazywać uczniom wiedzę i kształtować ich osobowość. Wszystkim nauczycielom, życzę niesłabnącego zapału w realizacji tego zadania. Życzę sukcesów uczniów, a także satysfakcji z dobrze wykonywanej pracy.

Szanowni rodzice. Dziękuję że zdecydowaliście się posłać swoje dzieci do naszej szkoły. Jestem przekonany, że to dobry wybór. Życzę aby Państwa pociechy przynosiły ze szkoły tylko dobre oceny i stale dawały powody do dumy.

Wszystkim życzę, aby rozpoczynający się dziś rok nauki był udany, przebiegał bez zakłóceń i przyniósł wszystkim poczucie spełnienia i satysfakcji.

Szanowni Państwo raz jeszcze życzę wszystkim udanego roku szkolnego.

 

Piotr Kłys

Wójt Gminy Łomża

Fotogaleria