Apel w sprawie ukraińskich rodzin

Foto nr 42766
Fotogaleria
Wojna na Ukrainie z dnia na dzień przynosi coraz więcej ofiar, tragedii i cierpienia. Mieszkańcy Gminy Łomża z wielkim zapałem ruszyli z pomocą uciekającym przed wojną rodzinom ukraińskim – kobietom, dzieciom i starcom. Niektórzy z setek tysięcy ukraińskich uchodźców bezpieczne schronienie znaleźli w domach mieszkańców Gminy Łomża. Dziękujemy wszystkim, którzy okazują im wsparcie.

Wójt Gmina Łomża prosi mieszkańców, którzy przyjęli pod dach swojego domu ukraińskie rodziny, aby zgłaszali ten fakt do Urzędu Gminy Łomża. W ten sposób będziemy mogli wspomóc Państwa w pomocy jaką z potrzeby serca okazujecie uciekających przez tragedią wojny obywatelom Ukrainy.

Prosimy o przekazywanie informacji o przyjętych ukraińskich uchodźcach bezpośrednio w pokoju nr 12 Urzędu Gminy Łomża – ul. Marii Skłodowskiej Curie 1a w Łomży, lub telefonicznie dzwoniąc na numer tel. 86 4737326 lub 786021072

W Urzędzie Gminy Łomża przyjmujemy także zgłoszenie od mieszkańców, którzy chcieliby przyjąć w swoich domach ukraińskie rodziny uciekające przed wojną. Prosimy o zgłoszenia na ww. numery telefonów. 

Fotogaleria