8 maja - Święto Bibliotekarzy i Bibliotek

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek składam najserdeczniejsze podziękowania wszystkim bibliotekarzom gminy Łomża, za codzienny trud, rzeczywiste zaangażowanie i szczerą pasję, którą dzielicie Państwo z innymi.

Niezwykle wysoko oceniam podejmowane przez Państwa projekty mające na celu wspieranie czytelnictwa oraz upowszechnianie kultury i edukacji. Jestem głęboko przekonany, że literatura jest nie tylko sztuką, przynoszącą radość z obcowania z pięknym słowem, lecz nade wszystko jest dobrem społecznym, pozwalającym poznawać świat i lepiej go zrozumieć.

Dziękuję przede wszystkim Pani Wiesławie Kłosińskiej, dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Łomża za niezwykłe zaangażowanie i dotychczasową współpracę, licząc jednocześnie na jej kontynuację. Życzę Państwu dalszych sukcesów, a także wszelkiej pomyślności.

Wójt

Piotr Kłys