Strona główna » Turystyka » Atrakcje turystyczne i zabytki
22
gru
2015

Stacja Narciarska w Rybnie

Rodzinna Stacja Narciarska położona w uroczym zakątku wsi Rybno z przepięknym widokiem na dolinę Narwi, znajdująca się w odległości 10 km od Łomży, 65 km od Białegostoku i 138 km od WARSZAWY, w której oferowane są doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa.

To tu naturalne warunki i specyficzny mikroklimat powoduje, że śnieg utrzymuje się aż do późnej wiosny, a dobre warunki narciarskie panują od rana do późnego wieczora.

Rybno to miejsce, gdzie na narty może przyjechać cała rodzina. Znajdują się tutaj bezpieczne, doskonale utrzymane, sztucznie naśnieżone, oświetlone i ratrakowane trasy narciarskie o łącznej długości 1500 m oraz różnicy wzniesień 40 m.  Wszystkie trasy są oznaczone kolorem niebieskim, co oznacza, że są one łatwe i sprzyjają narciarstwu rodzinnemu.

Niedawno uruchomiono wyciąg orczykowy oprócz już istniejących czterech wyciągów narciarskich niskiego prowadzenia liny, wyposażone w profesjonalny system elektronicznego dostępu (karnety punktowe) firmy SKIDATA.
Stacja oferuje ponadto bogato wyposażoną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, w której wykonać można ski-serwis. Kolejny atutem  są  doświadczeni, wykwalifikowani instruktorzy nauki jazdy na nartach i snowboardzie, którzy zapewnią chętnym maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas pierwszych godzin jazdy na nartach, oraz  pozwolą odkryć tajniki tego pięknego sportu i doskonalić umiejętności. 
Przy budynku z kasami znajduje się przestronny namiot z kominkiem i punktem gastronomicznym, serwującym gorące posiłki oraz napoje oraz bezpłatny parking. 

Źródło: www.rybno.pl

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): zima,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.