Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Gminny Ośrodek Kultury
16
lis
2015

Biesiada w Modzelach

Dnia 15 listopada 2015 r. w świetlicy w Modzelach Wypychach odbył się wieczorek biesiadny. Skierowany był do wszystkich mieszkańców wsi Modzele-Skudosze i Modzele-Wypychy.

Impreza rozpoczęła się niedzielnym popołudniem i trwała aż do późnych godzin wieczornych. Wszyscy byli niezmiernie zadowoleni z tego, że mogą brać udział w tego typu spotkaniu. Dobrą zabawę zapewniła nam  profesjonalna kapela zaproszona przez dyrektora GOK p. Jerzego Sęka. Biesiadnicy chętnie włączyli się wspólnego śpiewania popularnych biesiadnych szlagierów i pieśni patriotycznych. Były również tańce i dużo dobrego humoru. W biesiadzie udział wzięło ok. 70 osób z obu sołectw. Składamy serdeczne podziękowania p. Jerzemu Sękowi, p. Sylwestrowi Bednarczykowi i pozostałym członkom kapeli.

  • Biesiada w Modzelach
  • Biesiada w Modzelach
  • Biesiada w Modzelach
Wiadomość opublikowana przez: konserwator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.