Strona główna » Dla mieszkańców » Karta Dużej Rodziny Gminy Łomża
10
cze
2015

Wyniki konkursu plastycznego "Rodzinka 3+"

W gminie Łomża odbył się konkurs plastyczny "Rodzinka 3+", skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy. Celem konkursu było promowanie i przedstawienie pozytywnego wizerunku rodzin wielodzietnych. Zwycięska praca widniała będzie na samorządowej Karcie Dużej Rodziny, którą w najbliższym czasie będą posługiwały się rodziny z co najmniej trojgiem dzieci.

 

Ze wszystkich szkół wpłynęło 212 prac, których oceną zajęła się komisja na czele z Wójtem Piotrem Kłysem oraz Sekretarzem Gminy Dorotą Pazik i pracownikiem OPS Emilią Sepczyńską w składzie. Za najciekawszą uznana została praca Aleksandry Głębockiej ze Szkoły Podstawowej w Jarnutach. Rysunek Oli zdobił będzie wizerunek gminnej Karty Dużej Rodziny. II miesce w konkursie zajęła Dominika Kotowska - uczennica Szkoły Podstawowej w Lutostani, a III miejsce przypadło Agnieszce Szymańskiej ze Szkoły Podstawowej w Pniewie. Święto Szkoły w Jarnutach oraz Parafiada sportowa w Pniewie były doskonałymi okazjami do wręczenia przez Wójta nagród laureatkom.

Dziękujemy dyrektorom szkół, nauczycielom, rodzicom, a przede wszystkim dzieciom za ogromne zaangażowanie i przepiękne prace. Jesteśmy gminą, która posiada swoją unikalną wyjątkową kartę.

Zapraszamy do galerii zdjęć z pracami uczennic.

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator