Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Gminny Ośrodek Kultury
3
wrz
2015

Festyn rodzinny na zakończenie wakacji

W ostatnią niedzielę wakacji, tj. 30 sierpnia 2015 r. w odbył się rodzinny festyn w Jednaczewie. Po raz pierwszy zorganizowano Bieg o Puchar Wójta Gminy Łomża przy współpracy ze stowarzyszeniem "Biegamy dla zdrowia", o który walczyli dorośli i dzieci. Najmłodsi uczestnicy przebiegli od 200 do 800 metrów, a najbardziej zaawansowani biegacze rywalizowali w wyścigu na 10 km.

Wyniki rywalizacji wśród dorosłych przedstawiały się następująco:

1) dystans 3,5 km - zwyciężczyni wśród kobiet: Aneta Witkowska, zwycięzca wśród mężczyzn: Bartosz Rakowski;
2) dystans 6,7 m - zwycięzca: Piotr Burnos
3) dystans 10 km - zwyciężczyni wśród kobiet: Dominika Duda, zwycięzcy wśród mężczyzn: Krzysztof Lewandowski oraz Adam Szydlik.
Na festynie nie mogło zabraknąć „dmuchańców” , konkursów dla najmłodszych i pokazów sprawności strażaków OSP. Wśród atrakcji znalazły się także pokazy aut terenowych oraz zabawa taneczna z zespołem muzycznym.
Poza tradycyjnymi dla tego typu imprez rozrywkami, mieszkańcy Jednaczewa mogli też zapoznać się z dokonaniami Adama Chętnika, urodzonego
w Nowogrodzie - twórcy tamtejszego skansenu, związanego również z lasem jednaczewskim.

Więcej zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia znajdziecie Państwo na Facebooku Gminy Łomża (link dostępny w zakładce na stronie głównej).

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.