Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Szkoły podstawowe i Gimnazjum
14
maj
2015

Obchody Dnia Ziemi w SP w Konarzycach

Z okazji Dnia Ziemi, obchodzonego 22 kwietnia, uczniowie klasy II przygotowali pod kierunkiem p. Beaty Żebrowskiej przedstawienie pt. „ Królewna Śmieszka i Ekoludki”.

 

Narrator, w którego wcielił się Sebastian Kozikowski, opowiada historię, która wydarzyła się w pewnym królestwie.

Król (Dawid Kupidłowski) oznajmił swojej córce (Wiktoria Tadaj), że nie chce dłużej być sam i postanowił poślubić nową Królową. Wraz z rządami nowej Królowej zaczęło się źle dziać w królestwie. Posłańcy – Marcin Karwowski i Mikołaj Kozłowski informują Królewnę o poczynaniach nowej Królowej; oznajmiają o niszczeniu przyrody, zanieczyszczeniu środowiska
i bliskim końcu królestwa.

Na pomoc Królewnie przybył ptak – Maja Kotlewska, który doradził, aby zwróciła się o pomoc do Ekoludków. Ekoludki znalazły sposób, aby  Królowa  opuściła bajkowa krainę. Wspólne z dziećmi zatańczyły.

Na koniec, do królestwa niespodziewanie przybył czarny smog, który porwał złą Królową i zabrał ją z królestwa.

Dzielna Królewna Śmieszka - Wiktoria Tadaj – wraz z Ekoludkami walczyła dzielnie o czysty i ekologiczny świat i zwyciężyła.

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.