Strona główna » Samorząd » Sołectwa
24
kwi
2015

Wyniki wyborów sołtysów i rad sołeckich

Przedstawiamy wyniki wyborów sołtysów i rad sołeckich w gminie Łomża na lata 2015 - 2019

 

L.p.

Sołectwo

Nazwisko i imię sołtysa

Rada sołecka

1.

Andrzejki

Sierzputowski Kazimierz

Gers Krzysztof

Łada Stanisław

2.

Bacze Suche

Waszczuk Sylwester

Waszczuk Jolanta

Skomin Tomasz

3.

Boguszyce

Kupidłowska Małgorzata

Ciecierska Ewa

Kaszuba Dariusz

4.

Bożenica

Jackowski Kazimierz

Boguska Monika

Chojnowska Grażyna

5.

Chojny Młode

Chojnowski Stanisław

Chojnowska Krystyna

Chojnowski Krzysztof

6.

Czaplice

Grzymała Bogumiła

Starczewski Krzysztof

Wierzbowski Ryszard

7.

Dłużniewo

Żebrowska Hanna

Bruliński Wiesław Stanisław

Gałązka Urszula

8.

Gać

Sienkiewicz Wojciech

Wierzbowska Agata

Domalewski Daniel

9.

Giełczyn

Zaremba Renata

Wasilewski Jarosław

Wieczorek Adam

10.

Grzymały Szczepankowskie

Korytkowski Mariusz

Chełstowska Beata

Chełstowska Danuta

11.

Janowo

Dębski Bogdan

Kucharska Aneta

Piechowicz Grzegorz

12.

Jarnuty

Jankowski Krzysztof

Jarnutowski Adam

Leszczyńki Wojciech

13.

Jednaczewo

Kania Anna

Gumińska Urszula

Niksa Anna

14.

Kisiołki

Szabłowski Wiesław

Kozikowska Maria

Szabłowski Paweł

15.

Konarzyce

Malinowski Kazimierz

Szymański Stanisław

Wałkuski Jarosław

16.

Koty

Zalewska Dorota

Kotowski Henryk

Bydołek Marzena

17.

Lutostań

Zalewski Jan

Jankowski Kazimierz

Mioduszewski Bogdan

18.

Łochtynowo

Iwanowski Jarosław

Dziemiński Jerzy

Just Henryk Andrzej

19.

Mikołajki

Chojnowski Wiesław

Pierzyna Jerzy

Wiktorzak Leszek

20.

Milewo

Cichowska Dorota

Baranowski Daniel

Kotowski Michał

21.

Modzele Skudosze

Modzelewska Elżbieta

Ciszewski Krzysztof

Modzelewski Andrzej

22.

Modzele Wypychy

Modzelewska Barbara

Jankowski Jarosław

Lemański Jan

23.

Nowe Kupiski

Zaczek Marian

Pietraszewski Janusz

Lutostański Paweł

24.

Nowe Wyrzyki

Mioduszewski Czesław

Sienkiewicz Jarosław

Wiśniewski Cezary

25.

Pniewo

Konert Wojciech

Bąkowski Henryk

Skawski Grzegorz

26.

Podgórze

Wiesława Król

Modzelewska Ewa

Pietraszewska Renata

27.

Puchały

Lutostańska Teresa

Dąbkowski Piotr

Orszewski Marek

28.

Rybno

Kaliściak Mieczysław

Baranowski Daniel

Kotowski Michał

29.

Siemień Nadrzeczny

Chiliński Ryszard

Parzych Janusz

Makowska Marianna

30.

Siemień Rowy

Wakółowska Maria

Chaberek Waldemar

Gwara Wanda

31.

Sierzputy Młode

Szeligowska Wioleta

Wierzbowski Henryk

Rzekas Adam

32.

Stara Łomża przy Szosie

Bednarczyk Sylwester

Kukowski Adam

Maksiński Piotr

33.

Stara Łomża nad Rzeką

Rzodkiewicz Helena

Cwalina Urszula

Kamiński Piotr

Filipkowski Adam

34.

Stare Chojny

Mierzejewski Eugeniusz

Mierzejewski Mariusz

Sierzputowski Jacek

35.

Stare Kupiski

Jackowska Bożena

Pastorczyk Artur

Trzaska Waldemar

36.

Stare Modzele

Zalewski Mariusz

Modzelewski Ireneusz

Wierzbowski Krzysztof

37.

Stare Sierzputy

Modzelewska Dorota

Nowocińska Aldona

Okrągły Marian

38.

Wygoda

Modzelewski Marian

Zaręba Stanisław

Wądołowski Zdzisław

39.

Zawady

Truszkowski Henryk

Truszkowski Ryszard

Kadłubowska Maria Jolanta

40.

Zosin

Tomaszewski Bogdan

Orzechowski Andrzej

Dąbrowski Daniel


 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator