Strona główna » Jednostki » Ośrodek Pomocy Społecznej
25
lut
2021

Pomoc żywnościowa dla mieszkańców gminy Łomża

Mieszkańcy Gminy Łomża zakwalifikowani do Programu Operacyjnego Pomocy Żywnościowej 2014-2020 w dniu 24 lutego 2021 r. otrzymali wsparcie w formie produktów żywnościowych.

Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Łomża przekazał łącznie 295 sztuk paczek przygotowanych przez Polski Komitet Pomocy Społecznej, a dowiezionych przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

Przekazujemy wyrazy wdzięczności za pomoc tym instytucjom, gdyż dzięki ich współpracy mieszkańcy gminy mieli możliwość ponownie odebrać żywność sprzed naszego ośrodka w Łomży, bez konieczności samodzielnego wyjazdu do Kownat, gdzie zwykle odbywała się dystrybucja żywności. Zmininalizowało to z całą pewnością ryzyko rozprzestrzeniania wirusa COVID-19.

Paczki żywnościowe zawierały aż 12 produktów spożywczych m.in. mleka, makarony, szynki, sery, miód, filety rybne. W zwiazku z tym mamy nadzieję, że przekazana żywność okazała się dużym wsparciem dla potrzebujących osób  i rodzin z gminy Łomża.

  • Pomoc żywnościowa dla mieszkańców gminy Łomża
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.