Strona główna » Jednostki » Ośrodek Pomocy Społecznej
24
wrz
2020

Piknik rodzinny w Jednaczewie

W dniu 20 września 2020 r. w Jednaczewie odbył się piknik rodzinny zrealizowany jako jedno z wielu zaplanowanych działań Projektu pt.: „Aktywna społeczność Gminy Łomża i Wizna” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Piknik ten zorganizowany został w celu zwiększenia aktywności społecznej uczestników projektu, integracji z rodziną oraz społecznością lokalną gminy Łomża.
Realizatorem projektu jest Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Łomża w partnerstwie z Centrum Edukacyjnym Logos.

Osoby, które uczestniczyły w pikniku nie miały czasu na nudę! Na pięknym zielonym terenie w Jednaczewie było mnóstwo atrakcji. Dzieci i młodzież miały do dyspozycji Panią Animator, która wspaniale poprowadziła gry i zabawy, zarówno grupowe jak i indywidualnego współzawodnictwa, za które można było otrzymać nagrody.

Ponadto na najmłodszych czekały wielkie, różnorodne dmuchawce, które ciągle cieszyły się zainteresowaniem. Podczas trwania pikniku przygrywała Kapela Kurpiowska oraz duet Żanety i Michała Olchowik- członków grupy BiOacoustic.

Poza rozrywką, uczestnicy chętnie piekli kiełbaski nad ogniskiem. Po takim wydarzeniu, każdy uczestnik wrócił do domu, pełny pozytywnych emocji i przeżyć a ponadto ze świadomością, że mógł uczestniczyć w życiu lokalnym, zacisnąć więzi rodzinne i sąsiedzkie a nawet gminne.

Te wspaniałe, słoneczne popołudnie minęło tak dobrze dzięki pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża, którzy wszystko zorganizowali, a także wszystkim współpracownikom, którzy dali wiele pozytywnej energii.            

Wspólna zabawa, gwarne rozmowy, uśmiechy oraz pieczenie kiełbasek nad ogniskiem w to niedzielne popołudnie niewątpliwie były świetną okazją do zacieśnienia relacji rodzinnych i sąsiedzkich.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne działania!

 • Piknik rodzinny w Jednaczewie
 • Piknik rodzinny w Jednaczewie
 • Piknik rodzinny w Jednaczewie
 • Piknik rodzinny w Jednaczewie
 • Piknik rodzinny w Jednaczewie
 • Piknik rodzinny w Jednaczewie
 • Piknik rodzinny w Jednaczewie
 • Piknik rodzinny w Jednaczewie
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

 • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
 • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
 • Korzystamy z Google Maps
 • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.