Strona główna » Oświata, kultura, OSP
6
lip
2020

VI Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża

Blisko 180 zawodników z 17 drużyn zgromadziło się w Pniewie, które powoli zyskuje przydomek „nocnej stolicy piłki nożnej”, aby po raz VI rywalizować o Puchar Wójta Gminy Łomża! Do rywalizacji, która miała miejsce między 3 a 4 lipca, przystąpiły takie drużyny jak: ZŁOTY GOL, SKILL SQUAD, DESENIORS, UNIGLASS, DANTEX, KS BIEL SONAROL JEZIORKO, ELMAX DACHY SUPER TEAM, MEDYK, TOPÓR KISIELNICA, UKS TRÓJKĄT, GÓRALCZYK TEAM, DEMED, GKS ŁOMŻA, FC RUTKI, OKNAL, OSIEM i 30Plus.

Mecze rozgrywane były w czterech grupach systemem „każdy z każdym”. Do niedzielnej fazy rozgrywek awansowało 8 zespołów, którym przyszło rywalizować aż do 2 w nocy. W przeciwieństwie do upałów jakie niosą nam ze sobą letnie dni, półfinałowe i finałowe rozgrywki podgrzewała nie temperatura a głośny doping licznie zgromadzonych kibiców!

Najliczniej zgromadzili się fanatycy drużyny z Jeziorka, która w finale minimalnie uległa zwycięzcy tegorocznej edycji turnieju, którym okazała się drużyna FC Rutki. Obserwatorzy nie mieli jednak na co narzekać, mimo szybko straconych dwóch bramek, drużyna prowadzona przez Michała Bajkiewicza do końca walczyła o tytuł, co przełożyło się na prawdziwy festiwal strzelecki.

O trzecie miejsce walczyły ze sobą drużyny Demed-u i DeSeniors. Osłabieni kontuzjami i brakami kadrowymi zawodnicy w zielonych trykotach, w tym roku rywalizację skończyli poza podium. Nie tylko z brązowego medalu przyszło cieszyć się graczom Demed-u. Decyzją sędziów tytuł najlepszego zawodnika powędrował w ręce Piotra Świeckiego! Najlepszym bramkarzem został Maciej Bajkiewicz (KS Biel Sonarol Jeziorko), natomiast korona króla strzelców powędrowała w ręce Adriana Chrostowskiego (FC Rutki)!

Trofea oraz upominki dla uczestników ufundował Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys, który również własnoręcznie je wręczał. Specjalne podziękowania kierujemy natomiast do wszystkich, którzy wspomogli organizację zawodów, tj: URZĄD GMINY ŁOMŻA, ELMAX DACHY oraz MOSiR.

Pomysłodawcą i organizatorem „VI Nocnego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Łomża” jest animator kompleksu sportowo – rekreacyjnego „Moje Boisko –Orlik 2012” - Radosław Jemielity, który podziękowania za pomoc w organizacji zawodów kieruje również do sędziego Damiana Tanajewskiego oraz Zbigniewowi Dziekońskiemu od foto i wideo.

Zapraszamy na krótką wideo relację z VI edycji nocnego turnieju piłki nożnej w Pniewie.

  • VI Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża
  • VI Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża
  • VI Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.