Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Ośrodek Pomocy Społecznej
15
maj
2020

Żywność trafiła do potrzebujących

W dniach 14-15 maja 2020 r. Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Łomża przekazał w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 produkty żywnościowe potrzebującym mieszkańcom naszej gminy.

W tych trudnych czasach wynikających z panującej pandemii koronawirusa zależało nam, by jak najbardziej ułatwić beneficjentom programu odbiór żywności minimalizując ryzyko związane koniecznością dalszych wyjazdów i gromadzenia się - informuje kierownik OPS Gminy Łomża Małgorzata Kozicka.

Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Łomża pragnie serdecznie podziękować instytucjom, które przyczyniły się do realizacji tego zadania, czyli przede wszystkim:
Polskiemu Komitetowi Pomocy Społecznej w Łomży za współpracę w przekazaniu i spakowaniu ogromnej ilości paczek żywnościowych – ponad 4,5 tony żywności, Zakładowi Usług Komunalnych Gminy Łomża, Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Jednaczewie oraz pracownikom Urzędu Gminy Łomża za załadunek i dowiezienie paczek z magazynu w Kownatach do siedziby Ośrodka po to, aby ich odbiór przez mieszkańców gminy Łomża był szybki, sprawny i możliwie jak najbardziej bezkontaktowy.

Podziękowania należą się również naszym odpowiedzialnym mieszkańcom, którzy z zachowaniem odpowiedniego dystansu i środków ochrony osobistej odbierali paczki z żywnością, które zawierały m. in. gołąbki w puszcze, konserwy, groszek z marchewką, makaron, ser żółty, dżem, koncentrat pomidorowy, sok jabłkowy oraz inne produkty wysokiej jakości a jednocześnie o długim terminie przydatności do spożycia, co w czasach epidemii jest bardzo ważne.

  • Żywność trafiła do potrzebujących
  • Żywność trafiła do potrzebujących
  • Żywność trafiła do potrzebujących
  • Żywność trafiła do potrzebujących
  • Żywność trafiła do potrzebujących
  • Żywność trafiła do potrzebujących
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.