Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Szkoły Podstawowe
13
maj
2020

Zdalna Szkoła: do uczniów i nauczycieli trafi sprzęt komputerowy

Stan pandemii wymusił nowe standardy prowadzenia zajęć lekcyjnych, które od 2 miesięcy odbywają się w formie online. W celu wsparcia procesu zdalnego kształcenia, gmina Łomża pozyskała dofinansowanie w kwocie 59 985,00 zł na zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu Ministerstwa Cyfryzacji „Zdalna Szkoła Plus”.

1 kwietnia 2020 roku rząd uruchomił działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach Zdalna Szkoła w ramach osi 1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. 8 kwietnia 2020 r. gmina Łomża złożyła wniosek o przyznanie grantu na realizację projektu „ZDALNA SZKOŁA”, dzięki któremu do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych trafi 12 laptopów i 28 tabletów. 12 maja 2020 r. do siedziby urzędu gminy dotarła dostawa dwunastu komputerów przenośnych.

 

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.