Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Szkoły Podstawowe
3
mar
2020

Rodzice wyremontowali szkołę w Puchałach

Rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej w Puchałach z własnej inicjatywy w tegoroczne ferii wyremontowali pomieszczenia znajdujące się w budynku. Potrzeba remontu podyktowana była koniecznością przeniesienia punktu przedszkolnego na parter i przygotowania dwóch klas na piętrze.

Środki finansowe na wykonanie niezbędnych prac remontowo-budowlanych pozyskane zostały dzięki współpracy dyrekcji z rodzicami i okolicznymi instytucjami. Rodzice wykazali się bardzo dużym zaangażowanie. Jedni pracowali całymi dniami, inni przychodzili wtedy, kiedy tylko mogli.
Wraz z nimi „ramię w ramię” od rana do wieczora pracowali nauczyciele i dyrekcja, aby zdążyć przed końcem ferii. Zdrowe i pożywne obiady oraz poczęstunki dla pracujących przygotowywały dwie mamy naszych uczniów: Pani Maria Modzelewska oraz Pani Marta Pietraszewska.
Dzięki mobilizacji oraz zaangażowaniu wielu osób wnętrza szkoły stały się czyste i nowoczesne. Z pewnością uczniom będzie przyjemniej spędzać czas na nauce w odświeżonych klasach.

 - Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które poświęcając swój czas zechciały pomóc szkole i przyczynić się do polepszenia warunków w niej panujących - powiedziała Dyrektor Szkoły Pani Ewa Magdalena Dubowik. - Dar, jaki okazali dzieciom i społeczności lokalnej, nie sposób jest wyrazić słowami. Cieszę się, że mam możliwość zaznania ludzkiej serdeczności i bezinteresowności. Po raz kolejny daliście Państwo świadectwo bycia Wielkim Człowiekiem.


 • Rodzice wyremontowali szkołę w Puchałach
 • Rodzice wyremontowali szkołę w Puchałach
 • Rodzice wyremontowali szkołę w Puchałach
 • Rodzice wyremontowali szkołę w Puchałach
 • Rodzice wyremontowali szkołę w Puchałach
 • Rodzice wyremontowali szkołę w Puchałach
 • Rodzice wyremontowali szkołę w Puchałach
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

 • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
 • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
 • Korzystamy z Google Maps
 • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.