Strona główna » Inwestycje
28
lut
2020

Spotkanie w sprawie obwodnicy Łomży i DK 63

W związku z wydaniem przez Wojewodę Podlaskiego w dniu 19 lutego 2020 r. decyzji o Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej nr 2/2020 znak AB-I.7820.11.1.2019.IA, Wójt Gminy Łomża organizuje spotkanie mające na celu udzielenie mieszkańcom wszelkich niezbędnych informacji związanych z realizacją inwestycji drogowej pn. „Projekt i budowa drogi ekspresowej S-61 Ostrów Mazowiecka – Szczuczyn, na odcinku: węzeł „Łomża Południe” (z węzłem) – węzeł „Łomża Zachód” (bez węzła), wraz z budową odcinka drogi krajowej Nr 63”.

Spotkanie odbedzie się 6 marca 2020 r. o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej im. ppor. dh. Jadwigi Dziekońskiej ps. "Jadzia" w Konarzycach ul. Szkolna 4, 18-400 Konarzyce.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.