Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
2
sty
2020

Przed Wami Złote Gody? Zgłoście się do urzędu

„Złote Gody” to wyjątkowa rocznica ślubu, która powinna być uroczyście świętowana. W 2020 r. - wzorem lat ubiegłych - w Urzędzie Gminy Łomża obchodzone będzie 50-lecie Pożycia Małżeńskiego par, które wstąpiły w związek małżeński w 1970 r. Uroczystość odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie roku, ale już teraz złoci jubilaci mogą zgłaszać się, aby wziąć w niej udział.

Od kilku lat Wójt Gminy Łomża odznacza małżonków specjalnym medalem przyznanym przed Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Pary małżeńskie dostają dyplomy, kwiaty, jest też symboliczny toast i poczęstunek. Tak też będzie w 2020 roku. Zachęcamy złotych jubilatów, którzy wstąpili w związek małżeński w 1970 r. do zgłaszania się do Urzędu Stanu Cywilnego. Zgłosić powinny się w szczególności pary, które składały przysięgę 50 lat temu w innym mieście, a są zameldowani na pobyt stały w gminie Łomża.

 

Zgłoszenia do dnia 31 stycznia 2020 r. należy dokonać:

- w USC Gminy Łomża w pok. nr 7,

- telefonicznie pod nr tel. 086 47 37 324 lub

- pocztą elektroniczną e-mail: sekretariat@gminalomza.pl.

 

Przy zgłaszaniu par małżeńskich proszę podać imiona i nazwiska małżonków wraz z datą oraz miejscem zawarcia związku małżeńskiego.

 

foto: pixabay.com

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.