Strona główna » Inwestycje
10
gru
2019

Warsztaty w ramach opracowywania „Strategii Promocji Gospodarczej OIZŁ na lata 2020-2027"

Warsztaty z udziałem przedsiębiorców oraz osób reprezentujących instytucje mające wpływ na podnoszenie atrakcyjności inwestycyjnej regionu to kolejny etap diagnozy mającej doprowadzić do stworzenia dokumentu pt. „Strategia Promocji Gospodarczej Obszaru Inwestycyjnego Ziemi Łomżyńskiej (OIZŁ) na lata 2020-2027”.

Zaplanowane są  dwa spotkania. Pierwszy warsztat odbędzie się 13 grudnia  2019 r. o godz. 10.00 w sali 214 PWSIiP budynek główny. Jego tematem będzie ocena atrakcyjności inwestycyjnej OIZŁ oraz kierunki jej podnoszenia. Drugie spotkanie, które odbędzie się 19 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali 115 PWSIiP budynek główny będzie dotyczyło możliwości wsparcia środkami zewnętrznymi działań na rzecz podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej OZIŁ.

Więcej na temat wspólnego przedsięwzięcia Gminy Łomża, Piątnica, miasta Łomża oraz Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży pisaliśmy TUTAJ

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.