Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
1
lip
2019

Olimpiada Aktywności Wiejskiej

Wzorem lat ubiegłych Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich kontynuuje inicjatywę jaką jest V edycja Konkursu pn. "Olimpiada Aktywności Wiejskiej". Z roku na rok przedsięwzięcie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jednak na mapie województwa podlaskiego nadal są obszary, które należy ożywić i zmotywować do działania.

Główną ideą Konkursu jest uhonorowanie małych społeczności wiejskich zaangażowanych w podejmowanie wspólnych inicjatyw w województwie podlaskim. Konkurs ma charakter otwarty i obejmuje inicjatywy przeprowadzone w okresie od 01.08.2018 r. do 31.08.2019 r. w trzech kategoriach definiujacych zasięg inicjatywy: działania skierowane do społeczności jednej, bądź dwóch miejscowości w obrębie jednej gminy; działania skierowane do minimum trzech miejscowości, ale nie wychodzące poza obszar jednej gminy oraz działania skierowane poza obręb gminy, ale mieszczące się w ramach województwa.

Szczegóły oraz wytyczne konkursu znajdziecie Panstwo w poniżym linku:

http://podlaskie.ksow.pl/news/entry/14407-olimpiada-aktywnosci-wiejskiej-serdecznie-z.html

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): aktywności wiejskie, konkurs, olimpiada,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.