Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
16
maj
2019

Ratuj pszczoły! - Akcja edukacyjna skierowana do rolników stosujących środki ochrony roślin

Zarząd Województwa Podlaskiego na wniosek Radnych Sejmiku Województwa Podlaskiego powołał Społeczny Zespół ds. Pszczelarstwa, który realizuje zadania z zakresu promocji pszczelarstwa wśród lokalnej społeczności i w całym regionie, wspierania tradycyjnej gospodarki pasiecznej, powszechnej edukacji rolników stosujących środki ochrony roślin, zachęcania do uprawy roślin oraz nasadzeń drzew i krzewów przyczyniających się do poprawy pożytków pszczelich.

Jednym z postulatów Członków Społecznego Zespołu ds. Pszczelarstwa jest współpraca szeroko pojętego środowiska działającego na rzecz pszczelarstwa oraz opracowanie wspólnego stanowiska w kluczowych kwestiach.

Bardzo istotne jest rozpowszechnienie informacji o szkodliwości stosowania oprysków w czasie oblotu pszczół. W związku z tym,  podjęto akcję edukacyjną skierowaną do rolników stosujących środki ochrony roślin.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): opryski, pszczoły, rolnik,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.